Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rakietą tenisową dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Już po raz piętnasty, w ostatni weekend na kołobrzeskich kortach obył się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Od lat spotkanie cieszy się wielką popularnością wśród gwiazd estrady, kina i telewizji, sportowców, samorządowców, ludzi biznesu, a także mieszkańców Kołobrzegu i turystów.

Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach: turniej główny – rozgrywki par deblowych o puchar Komendanta Głównego Policji, miksty o puchar Starosty Powiatu Kołobrzeskiego oraz turniej artystów o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. W turnieju wystąpili:  Tomasz Gęsikowski aktor - kabareciarz Maurycy Polaski, Janusz Żmurkiewicz Prezydent Miasta Świnoujście, Właściciel telewizji TVS Arkadiusz Hołda , Grzegorz Tomczyk dyrektor Centralnego Departamentu zakupowego Grupy Polsat Plus, Wiesław Beszczyński Prezes Auto Wimar Skoda, Marek Posobkiewicz Inspektor Sanitarny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, generałowie w stanie spoczynku Marek Samarcew, nadinspektor Dariusz Biel, Włodzimierz Padło, Dariusz Działo. inspektor Dariusz Hoc komendant Policji w Kołobrzegu . 

Poza tenisowym współzawodnictwem niezwykle ważny jest charytatywny cel Turnieju. Już po raz 14 dochód z turnieju przekazywany był na cele statutowe Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Podczas uroczystej kolacji na zakończenie Turnieju odbyła się zbiórka, dzięki której konto Fundacji zasiliła kwota 20 400,00 zł. a przez 14 lat zebrano 178,000 tysięcy. Pod kortami odbył się też tradycyjny piknik policyjny.

Zmagania na kortach odbywały się w duchu fair play, w miłej i serdecznej atmosferze. Gracze kibicowali sobie nawzajem, a zgromadzona na trybunach publiczność oklaskiwała udane akcje tenisowe swoich faworytów. W turnieju udział wzięło 40 uczestników w tym 7 pań. W klasyfikacji końcowej wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce o Puchar Komendanta Głównego Policji zajęła Para Stanisław Krechowicz - Dorian Krechowicz
II miejsce Robert Jankowski - Wojciech Jurek

W grupie o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg

I miejsce o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusz Żmurkiewicz - Ireneusz Maciocha
II miejsce o Puchar Prezydenta Miasa Kołobrzeg Dariusz Biel - Arkadiusz Hołda

w grupie mikstów o Puchar Starosty Kołobrzeskiego

I miejsce Barbara Maciocha -Paweł Zbyszewski
II miejsce Aneta Jankowska - Ireneusz Sarnecki

 

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama