Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ulica Kresowa w Podczelu zapada się coraz bardziej

Droga dojazdowa do Podczela jest w coraz gorszej kondycji. To, niestety, za sprawą realizowanych tam inwestycji i dojazdu ciężkich samochodów. Nie bez znaczenia jest osiadanie samej nawierzchni, wykonanej wadliwie w 2006 roku. Na drodze stanęła fotopułapka, gdyż obowiązuje tam zakaz ruchu pojazdów ciężarowych (przeczytaj), a teraz odcinkowo naprawiana jest nawierzchnia. To jedynie działania doraźne i jak mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, obecnie trwa wykonanie projektu kompleksowego remontu ulicy Kresowej. Jeśli miasto nie chce zamykać tej drogi, de facto trzeba ją wykonać na nowo. A to będzie wymagało ogromnych środków finansowych, jak słyszymy w magistracie. Poprzedni remont, właśnie z 2006 roku, zakończył się klęską miasta. Jak będzie teraz? Michał Kujaczyński zaznacza, że bez środków zewnętrznych budżet miasta budowy nie udźwignie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama