Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Skoro jedzenie nad morzem jest drogie, to ile może kosztować toaleta? Dużo...

Pisaliśmy już o rosnących cenach w kołobrzeskich lokalach nad morzem. Wszystko drożeje, więc naturalną koleją rzeczy jest to, że więcej turyści będą musieli zapłacić w restauracjach, pubach czy smażalniach. Jak pisaliśmy w środę, więcej mają kosztować nawet taksówki i jak piszą czytelnicy, nie ma w tym nic złego, w końcu wszystko drożeje (przeczytaj).

Nie przyszło nam do głowy, żeby sprawdzić ceny toalet. W końcu miejskie toalety są bezpłatne, więc jest też jakaś konkurencja w tej dziedzinie. Okazuje się, że niekoniecznie. Pan Bogusław z Rzeszowa (62 lata), który wypoczywa w Kołobrzegu ze swoją żoną, drożyznę już widział, ale przeżył szok, gdy na Kamiennym Szańcu zobaczył toalety w cenie 10 zł od osoby! Sprawdziliśmy i faktycznie, stoi tam kontener z toaletami i jeśli ktoś chce z nich skorzystać, musi zapłacić: całe 10 zł. Co wy na to? Czy to dużo za dużo, czy jednak mieści się w granicach obecnych podwyżek?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama