Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rusza remont najważniejszej ulicy w centrum Kołobrzegu

Mowa o Armii Krajowej. Jak już wspominaliśmy w poniedziałek został przekazany plac budowy firmie, która wygrała przetarg. Najpóźniej jutro zostanie zamontowane oznakowanie z objazdami i zakazami wjazdu w ulicę. Zmienia się również trasa autobusów Komunikacji Miejskiej (przeczytaj).

W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych. Droga na remontowanym odcinku będzie nieprzejezdna. Co ważne zmiany będą dotyczyć tez ul. Dworcowej. Na tym etapie przejazd przez skrzyżowanie ul. Dworcowej z ul. Armii Krajowej będzie odbywał się tylko w jednym kierunku. Czyli na samym skrzyżowaniu jeden pas ruchu będzie wyłączony. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. W załączeniu mapa z organizacją ruchu i nowym oznakowaniem.

Zakończenie całej inwestycji jest przewidziane 4 grudnia 2022 r. Jej koszt to 5,88 miliona złotych – w ramach tego powstanie nowa nawierzchnia, chodniki, elementy małej architektury, oświetlenie oraz zostanie wymieniona podziemna infrastruktura wod-kan i kanalizacja deszczowa.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama