Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Auto utknęło pomiędzy rogatkami, zrobił się korek [wideo]

Nasz czytelnik nadesłał nam zdjęcie kobiety kierującej renault, która utknęła na przejeździe na ulicy Bałtyckiej. Auto, wszystko na to wskazuje, wjechało na torowisko przy zamykających się rogatkach. Kierowała nim starsza kobieta - nie można wykluczyć, że w pojeździe zgasł silnik i zanim auto udało się odpalić, zapory opadły. Z pewnością pozwolą to ustalić kamery umieszczone na przejeździe.

Jak pisze nasz czytelnik, ze względu na stojący na przejeździe pojazd, rogatki długo nie były otwierane i zrobił się korek. Mechanik, który przejeżdżał przez to miejsce, zwolnił do prędkości marszowej, a następnie zatrzymał się i spisał numery rejestracyjne pojazdu, oraz wykonał fotografię.

Aktualizacja:
Ze względu na dyskusję o przebieg zdarzenia, nasz czytelnik podesłał nam materiał filmowy ze swojej kamerki. Widać na nim wyraźnie, że kobieta wjeżdża na przejazd kolejowy już przy opuszczonych rogatkach, na chwilę przed jadącym składem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama