Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Od 1 lipca znikła linia nr 2 i nr 10 - co się stało?

Gdy nieco ponad 2 tygodnie temu rozmawialiśmy z prezesem Komunikacji Miejskiej Michałem Jaczyńskim w audycji "Studio Reduta" (zobacz), nie otrzymaliśmy żadnej informacji, że na okres wakacyjny będzie mniej autobusów, to znaczy - czytaj - zostaną zawieszone czasowo dwie linie. Tymczasem od dzisiaj na ulicach nie pojawiły się autobusy linii nr 2 i nr 10. Nie ma ich w wakacyjnym rozkładzie jazdy, opublikowanym na stronie miejskiej spółki (sprawdź). Nie było również na ten temat żadnej informacji wyprzedzającej.

Z pytaniem, akurat tylko o linię nr 2, bo jeszcze nie wiedzieliśmy, że to nie koniec zmian - zwróciliśmy się do prezesa miejskiej spółki przewozowej. Michał Jaczyński uspokaja: "Nie ujęliśmy jej od początku lipca z powodu problemów z liczbą kierowców, ale już pracujemy nad tym, żeby wróciła w przyszłym tygodniu. Prawdopodobnie od poniedziałku" - napisał nam szef Komunikacji Miejskiej. Będziemy informować naszych czytelników o zmianach na tych liniach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama