Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W czwartek Kołobrzeg odwiedzi Donald Tusk

Jak wynika z naszych informacji, w czwartek 7 lipca Kołobrzeg odwiedzi szef Platformy Obywatelskiej - Donald Tusk. Ma spotkać się z działaczami kołobrzeskich struktur partii, ale także z mieszkańcami i turystami. Kołobrzeg leży na trasie spotkań przewodniczącego PO w ramach jego podróży po Polsce i spotkań z wyborcami. Nad morzem, będzie rozmawiać m.in. o rosnących cenach energii.

Aktualizacja:
Skontaktowaliśmy się z Zuzanną Hazubską, rzeczniczką PO, która poinformowała nas o tym, że o godz. 12.45 Donald Tusk będzie miał konferencję prasową w Miejskiej Energetyce Cieplnej. Nadamy ją na żywo na naszym portalu. Natomiast po szczegółowych ustaleniach partyjnych - jak widać z przesłanych nam informacji, w Kołobrzegu nie zaplanowano jednak ani spotkania z mieszkańcami, ani turystami, np. w postaci spaceru po plażowym deptaku.

Fot. archiwum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama