Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wykonawca na prośby miasta nie przystał, kłopoty na Zdrojowej, autobusy zawracają

Miasto chciało, żeby remont ruszył po 15 sierpnia. I taki też komunikat wybrzmiewał z konferencji prasowej, podczas której podpisano umowę na remont ulicy Zdrojowej (zobacz). Tyle, że to było jedynie życzenie miasta, a wykonawca posługuje się umową i ma 330 dni od jej podpisania na zakończenie inwestycji finansowanej z "Polskiego Ładu". I rozpoczął prace już dziś. O utrudnieniach w ruchu informowaliśmy was, ale nie wszyscy jeszcze o nich wiedzą (przeczytaj). Zdaniem miasta, sytuacja wygląda jednak inaczej, bo umowa zsotała podpisana w czerwcu, a wykonawca wszedł na plac budowy w sierpniu, więc jednak w części te prośby zostały wysłuchane.

Tymczasem nasza czytelniczka przesłała nam materiał wideo, jak na ulicy Zdrojowej zawracają autobusy, bo droga w godzinach porannych była zamknięta. Michał Jaczyński, prezes Komunikacji Miejskiej wystosował już komunikat w tej sprawie: "W związku z remontem i zamknięciem ul. Zdrojowej, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Sp. z o.o. zawiesza z dniem 8.08.22 r. (najbliższy poniedziałek) kursy linii nr 8A oraz 8B. Dodatkowo linia nr 3 zmieni swoją trasę. Zamiast ul. Zdrojową oraz Kasprowicza, poruszać się będzie ul. Koszalińską i Unii Lubelskiej. Reszta trasy bez zmian. Kursy zostaną przywrócone po zakończeniu remontu".

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama