Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

5 miejsce Kołobrzegu w Rowerowej Stolicy Polski

W rywalizacji "Rowerowa Stolica Polski", na 56 miast Kołobrzeg zajął 5 miejsce z pokonanym dystansem ponad 178 tysięcy kilometrów. Dziś prezydent miasta wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji nagrodziła tych, którzy w ciągu miesiąca przejechali najwięcej kilometrów. Nagrodę specjalną odebrała też najmłodsza uczestniczka rywalizacji - 8-letnia Kamila Leszczyłowska, która przejechała dwa rajdy, każdy miał ponad 40 kilometrów.

Najlepsze wyniki wśród pań i panów:
- Iwona Wieluńska – 3142 km
- Barbara Rosińska – 2482 km
- Krystyna Ciesak – 1957 km
- Mariusz Chrzanowski – 4565 km
- Stanisław Urzendowski – 3572 km
- Przemysław Kuczera – 3460 km.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama