Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla Lęborskiego

Prezydent Anna Mieczkowska spotkała się z mieszkańcami Osiedla Lęborskiego na ulicy Bogusława X. Prezentacja dotyczyła przebudowy ulicy Bogusława X i Jerzego. W ramach prac ma zostać przebudowana nawierzchnia i chodniki. Powstanie ścieżka rowerowa z nawierzchni bitumicznej w kolorze czerwonym. Wzdłuż całej ul. Bogusława X powstaną miejsca postojowe prostopadłe oraz równoległe (117 miejsc, w tym 7 dla osób niepełnosprawnych). Ma zostać zwiększone bezpieczeństwo na ulicy Bogusława X oraz Jerzego poprzez wyniesione przejścia dla pieszych. Ważne prace to także przebudowa i budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa oświetlenia, doświetlenie przejść dla pieszych, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (miejsca postojowe, płytki kierunkowe, oznaczenia na słupach oświetleniowych). Do tego nowe ławki, stojaki na rowery, kosze na odpady. Kwestie bezpieczeństwa oraz kłopotów z parkowaniem (obecność szkoły, przedszkola i żłobka), były m.in. poruszane przez mieszkańców podczas spotkania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama