Clear Sky

12°C

Kołobrzeg

7 października 2022    |    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin
7 października 2022    
    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czesław Hoc nie rozumie o co chodzi?

W poniedziałek, podpisano umowę na budowę łącznika pomiędzy drogą S6 a Rondem Patana. Był tam szef szczecińskiego oddziału GDDKiA, wicewojewoda. Był także kołobrzeski poseł PiS - Czesław Hoc. Towarzyszyła mu kamera stacji TVN. A reporter chciał uzyskać od posła komentarz na słowa prezesa Jarosława Kaczyńskiego z jednego z wywiadów, w który obwieścił koniec dobrych relacji z Unią Europejską. Materiał ukazał się w "Faktach" TVN w poniedziałek o godz. 19.00, a otworzył go właśnie poseł Hoc z Prawa i Sprawiedliwości, który mówi, że "nie rozumie o co chodzi". I zrozumieć nie chciał, bo po prostu odmówił dalszej rozmowy i sobie poszedł. Takie prawo posła, ale szkoda, że nie chciał wytłumaczyć mieszkańcom nowej-starej linii politycznej jego partii.

Jest co tłumaczyć, jak na przykład fakt, że wszystko wskazuje na to, że nie otrzymamy miliardów na Krajowy Plan Odbudowy, przez co nie będzie pieniędzy na rozwój Polski po epidemii. A szkoda, bo jeszcze niedawno popierany przez Hoca rząd chwalił się tymi pieniędzmi w opłaconymi za publiczne pieniądze reklamami. To jak to jest? Są te pieniądze? Będą? Kiedy? Czy tego poseł Hoc też nie wie? My nie wiemy i pytamy. Pewnie zapytalibyśmy posła PiS, ale on woli w tej kadencji odwiedzać redakcję TVP czy Radia Koszalin, gdzie nie musi ryzykować, że padną jakieś trudne pytania, odbiegające od przekazu dnia...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama