Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Saperzy zdetonowali minę w Podczelu [wideo]

Kilka minut po godzinie 6 rano Nurkowie Minerzy z 12. Dywizjonu Trałowców 8FOW zakończyli akcję neutralizacji miny , którą kilka dni temu na wysokości plaży w Podczelu odnaleziono. . Wczoraj prowadzony był przez nurków i saperów rekonesans. Zamknięto odcinek ścieżki rowerowej do Podczela. Na miejscu teren zabezpieczała policja oraz straż miejska. Jak poinformowała Marynarka Wojenna 50 kilogramowa mina morska typu UMA oraz stara amunicja artyleryjska nie będą więcej stanowiły zagrożenia. Cała operacja była zabezpieczana przez Wydział Zarządzania Kryzysowego w Kołobrzegu, Policję, POSP Tryton, WOPR oraz 8 Flotyllę Obrony Wybrzeża.

Foto: własne/ bsm. Bartłomiej Ciesielski, 8.FOW/ POSP Tryton

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama