Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Radny Plewko ma problem z trafieniem do domu?

W płatnej audycji na antenie "Radia Kołobrzeg" radny Klubu Radni Niezależni - Krzysztof Plewko, zgłaszał uwagi do stanu ulicy Grzybowskiej po zakończeniu remontu. - Jak jedziemy wieczorem, albo jak jest słaba widoczność, jedzie dużo samochodów, a my akurat chcemy zjechać - Radzikowo II i III ma ten problem - w nasze uliczki boczne, my nie widzimy gdzie jest ten zjazd. Te zjazdy są nieoznakowane od pewnego czasu. Przez wiele, wiele lat, tam stały słupki odblaskowe, nikomu to nie przeszkadzało - mówi Plewko. I dodaje, że podczas remontu drogi zdjęto słupki odblaskowe. - Ja się dziwię, dlaczego starosta tak długo zwleka z uzupełnieniem tych słupków - twierdzi radny Rady Miasta.

O słupki zapytaliśmy w Starostwie Powiatowym. Okazuje się, że zdjęto je przed remontem, a nie w czasie remontu. Natomiast jak informuje nas Marlena Wachowska, rzecznik prasowy starosty, jeśli radny Krzysztof Plewko widzi potrzebę instalacji słupków, to może złożyć wniosek do zespołu ds. zmian w organizacji ruchu i zostanie on rozpatrzony. Nikt więcej do tej pory o słupki się nie dopytywał.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama