Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jest już nowy dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8

Dotychczasowa dyrektor kołobrzeskiej 8 mgr Małgorzata Markiewicz nie przystąpiła do ponownego konkursu. W marcu tego roku Urząd Miasta rozpisał konkurs na to stanowisko.  I tak z z dniem 1 września stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 im. kpt. ż. w. Konstantego Maciejewicza w Kołobrzegu obejmie Adam Swat.

- Serdecznie gratuluję i życzę dobrej współpracy z Gronem Pedagogicznym a także Rodzicami i Uczniami oraz wielu sukcesów w zarządzaniu powierzoną placówką - napisała prezydent Anna Mieczkowska na swoim facebookowym profilu.

W ubiegłych latach Adam Swat był prezesem kołobrzeskiego koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama