Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Długi weekend turyści wybrali - kierunek Kołobrzeg

Od rana długi sznur pojazdów wjeżdżał z każdej możliwej strony do miasta. Najdłużej trzeba było postać w korkach pomiędzy węzłami S6, centrum miasta. Wjechać do miasta od Koszalińskiej to było wyzwanie. Dziś Kołobrzeg przeżywa prawdziwe turystyczne oblężenie. Mimo wszechobecnej drożyzny brakuje wolnych miejsc do noclegu, brakuje miejsc do parkowania. Sporo osób przyjechało dziś do naszego miasta na rowerach, o czym świadczy ich ogromna ilość poprzypinanych gdzie się tylko da. Pełno turystów w lodziarniach czy restauracjach. Ciepła woda w Bałtyku sprzyja dziś kąpielom. A co spotkać można na deptaku? Młodych artystów grających na różnych instrumentach, nielegalnie sprzedawane balony z helem i wata cukrowa. Dla odważnych jest też sezonowa atrakcja. Gra w trzy kubki. Dziś w formie krążków. Naiwnych nie brakuje. Spory ruch również na Targu Solnym i na statkach pasażerskich. Pogoda ma sprzyjać przez ten długi weekend.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama