Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pracownicy Komunikacji Miejskiej czują się poniżeni i protestują przeciwko kłamstwom

Po ostatnich publikacjach w mediach ogólnopolskich, sugerujących, że to załoga Komunikacji Miejskiej protestuje i nie zgadza się z polityką finansową spółki, pracownicy miejskiego przedsiębiorstwa przewozowego wystosowali oświadczenie w tej sprawie. "Domagamy się kategoryczne zaprzestania posługiwania się w trwającym sporze zbiorowym oraz w przestrzeni publicznej sformułowaniem, jakoby przewodniczący Komisji Zakładowej "Związkowa Alternatywa" przy naszej Spółce, był podmiotem reprezentującym nasze interesy" - czytamy w piśmie przekazanym naszej redakcji. To też mało, bo widać pracownicy stracili cierpliwość do tego, co dzieje się już nie tylko w Kołobrzegu, ale i także w Polsce: "Czujemy się poniżeni i zbulwersowani jego postępowaniem i pragniemy stanowczo zaznaczyć, że dystansujemy się od wszelkich jego wypowiedzi, uważając je za kłamstwa, obrazę i brak szacunku do współpracowników". Oświadczenie publikujemy poniżej.

Jak informuje nasz portal Michał Jaczyński, prezes Komunikacji Miejskiej, spór zbiorowy przedsiębiorstwa ze związkiem zawodowym "Alternatywa" jest na zakończeniu. Nie doszło do porozumienia. Na podpisanie czeka protokół rozbieżności, który ze względu na zwolnienia lekarskie związkowców nie został przez nich jeszcze parafowany.

Tymczasem już wkrótce pokażemy, ile zarabiają kierowcy Komunikacji Miejskiej i jakie przywileje finansowe mają zagwarantowane pracownicy tej miejskiej spółki.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama