Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

System korzeniowy drzew na Armii Krajowej został naruszony

Pod koniec sierpnia pisaliśmy o kolejnej lipie, która ewidentnie usycha na ulicy Armii Krajowej (przeczytaj). Po naszej interwencji wysłano na miejsce pracowników specjalnej firmy, aby przebadała drzewa wzdłuż remontowanego odcinka ulicy przy Urzędzie Skarbowym. Dziś znamy już wyniki badań. Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta powiedział naszej redakcji : Po wywróceniu się drzewa zleciliśmy ekspertyzę drzewostanu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie prowadzonej inwestycji. Niestety ekspert wskazał, że system korzeniowy drzew został naruszony. Dokumentację wraz ze zgłoszeniem przekazaliśmy do Starostwa Powiatowego - do wydziału Ochrony Środowiska, w którego kompetencji leży ocena tej sytuacji i podjęcie dalszych kroków w tej sprawie. Mogę tylko dodać, że zgłoszenie - wraz z tym egzemplarzem, który się przewrócił dotyczy 10 lip bezpośrednio znajdujących się przy wykonywanej inwestycji.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama