Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Kołobrzegu zauważono śnięte ryby

Pisaliśmy dziś o Kanale Drzewnym (przeczytaj). Skontaktował się z nami czytelnik, który przekazał nam, że w wodach kanału w weekend zauważono śnięte ryby. Ponieważ woda została odcięta i już nie przepływa, najprawdopodobniej zrobiła się tam przyducha i ryby zdechły. To najprawdopodobniej w tej sprawie pojawiła się tam dziś ekipa "Wód Polskich", o której pisaliśmy w poprzednim artykule. Ciekawe, czy teraz "Wody Polskie" wytłumaczą, że łacha na Parsęcie powstała naturalnie, naturalnie odcięła wody Kanału Drzewnego i ryby padły też naturalnie, bo tak działa natura. Czekamy na konferencję prasową "Wód Polskich" w tej sprawie.

Fot. Facebook

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama