Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

50 lat pracy pani Henryki Stańczyk

W piątek 16 września 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu obchodzony był jubileusz pracy Pani Henryki Stańczyk z Wydziału Organizacji i Spraw Społecznych.

31 sierpnia Pani Henryce minęło okrągłe 50 lat pracy. W Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu pracuje od początku jego istnienia na stanowisku sekretarki, czyli od 1 stycznia 1999 roku, a nawet dłużej, bo 16 sierpnia 1990 roku zatrudniona została w Urzędzie Rejonowym. Dziś starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z wicestarostą Jackiem Kusiem i członkiem Zarządu Powiatu Mirosławem Tessikowskim oraz pracownikami złożyli Pani Henryce gorące życzenia i podziękowania.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama