Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Piotr Bednarski otrzymał tytuł "Zasłużony dla Kołobrzegu"

Dziś w sali koncertowej kołobrzeskiego ratusza odbyła się uroczystość nadania tytułu Zasłużonego dla Kołobrzegu Piotrowi Bednarskiemu. Niestety ze względu na chorobę uhonorowany nie mógł stawić się osobiście, ale w jego imieniu tytuł odebrał jego syn.

Piotr Bednarski to nestor kołobrzeskich poetów, literat, człowiek morza, wrażliwy na ludzkie piękno. Jego prace tłumaczono na wiele języków, zyskał uznanie w kraju i za granicą. W swoich książkach dostrzegał trud pracy na morzu, nawiązywał do tej ważnej w Kołobrzegu tematyki, ale nie tylko.

Całą uroczystość można obejrzeć poniżej.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama