Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pełna kobiałka Przemka Grynia zwiastuje otwarcie sezonu na grzyby

Końcówka lata i zbliżający się początek jesieni jest niezwykle skąpy dla grzybiarzy. Przyczyną tego jest susza. Ostatnie deszcze dają jednak nadzieję na to, że tegoroczne grzybobranie nie będzie gorsze od tych w latach ubiegłych. Nasz redakcyjny kolega, Przemek Gryń, wybrał się do podczelańskiego lasu, gdzie w ciągu pół godziny uzbierał pełną kobiałkę kozaków. - Jak na razie podgrzybków ani prawdziwków nie widać - mówi. Skoro Przemkowi udało się coś uzbierać, to zapewne i nasi czytelnicy są już po pierwszych wyprawach do lasu. Mamy nadzieję, że równie udanych. A to oznacza, że sezon na grzyby można uznać za udany. W tym tygodniu będzie równonoc i zacznie się kalendarzowa jesień...


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama