Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zakończyła się największa inwestycja w historii szpitala

Dobiegła końca największa w historii Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu inwestycja. Wykonano wszystkie z zaplanowanych robót. Infrastrukturalne zmiany były możliwe dzięki ogromnemu wsparciu funduszy europejskich. W poniedziałek, 19 września 2022 roku odbyło się oficjalne podsumowanie inwestycji. W uroczystości udział wzięli m.in.: marszałek Olgierd Geblewicz, członek Zarządu Województwa Anna Bańkowska, senator Janusz Gromek, posłowie Czesław Hoc, Marek Hok oraz dyrektor placówki Małgorzata Grubecka.

Inwestycja, podzielona na kilka etapów, trwała od 2018 roku. W tym czasie poszerzono podjazd dla karetek, rozbudowano aptekę szpitalną, przebudowano Szpitalną Izbę Przyjęć oraz wejście do lecznicy, zmodernizowano Laboratorium Analityczne i Mikrobiologiczne, Centralną Sterylizatornię, a także Centrum Diagnostyczno-Obrazowe.

Koszt prac wyniósł niecałe 50 mln zł. Prawie 40 mln zł w tej kwocie stanowiły środki unijne, które Urząd Marszałkowski przeznaczył z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Więcej informacji wraz z prezentacją wykonanych prac w materiale wideo.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama