Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Karetka jadąca do pacjenta miała kolizję, na pomoc przyleciało LPR

Do nieprzytomnego pacjenta znajdującego się w mieszkaniu przy ulicy Grochowskiej, wezwano przed godziną 17 zespół ratownictwa medycznego. Niestety ten nie dojechał do pacjenta, ponieważ stał się ofiarą kolizji drogowej. Kierująca samochodem uderzyła w bok karetki. Na miejsce zadysponowano strażaków z kołobrzeskiej jednostki oraz śmigłowiec LPR ze Szczecina, który był najbliższym wolnym zespołem medycznym. Gdy śmigłowiec wylądował na wysokości Ronda Solidarności, zjawiła się druga karetka. Po przebadaniu pacjenta lekarz ze śmigłowca stwierdził, że nie wymaga on transportu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, w związku z czym został przewieziony karetką do kołobrzeskiego szpitala, a śmigłowiec odleciał do bazy. Na czas startu i odlotu policja zablokowała ulice wokół ronda.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama