Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Przebudowa Armii Krajowej wchodzi w kolejny etap

Jak informuje Urząd Miasta : Od dnia 26.09.2022r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu na czas przebudowy ul. Armii Krajowej. W tym etapie skrzyżowanie ulicy Armii Krajowej/Dworcowa/Aleja I Armii Wojska Polskiego będzie przejezdne (po nowej nawierzchni). Roboty budowlane prowadzone będą od przejścia dla pieszych w ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Łopuskiego, łącznie z wyłączeniem z ruchu skrzyżowania z ul. Sybiraków oraz jednego pasa ruchu ul. Łopuskiego. W trakcie prac przejazd ul. Łopuskiego będzie zagwarantowany. Dodatkowo dla pieszych zostanie udostępniony chodnik wzdłuż Parku 18 Marca (naprzeciwko budynku poczty). 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama