Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W przyszłym roku ruszy remont 4 Dywizji Wojska Polskiego

To nie koniec remontów na wschodniej części miasta. Od ponad roku jeździmy wyremontowanym odcinkiem Wschodniej. Do remontu pozostała jeszcze ulica 4 Dywizji Wojska Polskiego. Dziś informację przygotowaniach podał starosta.

- Przystępujemy do opracowania projektu na wymianę nawierzchni na ulicy 4 Dywizji Wojska Polskiego, na całej jej długości. Nowe warstwy bitumiczne planujemy położyć w przyszłym roku. Tym samym wyremontowane będą wszystkie drogi powiatowe we wschodniej części strefy uzdrowiskowej: Myśliwska, Fredry, Wschodnia i 4 Dywizji WP. Na wykonanie projektu zabezpieczyliśmy kwotę 50.000 złotych - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama