Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Prezydent odrzuca wezwanie do zapłaty 128 mln zł za działkę nad morzem

Jak pisaliśmy we wtorek, do Urzędu Miasta Kołobrzeg wpłynął wniosek od pełnomocnika inwestora tzw. "Pałacu Zdrojowego" - mecenasa Marka Śmierzyńskiego (przeczytaj). W związku z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego, wniósł on o wypłatę 128 mln zł, należne za poniesione nakłady o straty, wynikające z umyślnego działania gminy miasto Kołobrzeg. Poprosiliśmy rzecznika prasowego prezydent Anny Mieczkowskiej o komentarz w sprawie tego wezwania.

"W wezwaniu do zapłaty nie przywołano okoliczności, które w jakikolwiek sposób potwierdzałyby zaistnienie przesłanek odpowiedzialności odszkodowawczej gminy miasto Kołobrzeg. Wobec powyższego, miasto uznaje wezwanie do zapłaty przez TMM Investment Trust za bezzasadne. Oficjalna odpowiedź w tej sprawie jest przygotowywana przez Biura Prawne Urzędu Miasta" - poinformował nasz portal Michał Kujczyński.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama