Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

26 marca 2023    |    Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
26 marca 2023    
    Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o rentach socjalnych

Trwa zbiórka stu tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o rentach socjalnych. 
Projekt przewiduje podniesienie stawki renty socjalnej do poziomu minimalnego wynagrodzenia. Przy szalejącej inflacji od 1 marca 2022 roku renta socjalna wzrosła zaledwie o 7% i wynosi obecnie 1338,44 zł brutto (wzrost o 87,56 zł).

Rentę socjalną pobiera w Polsce 290 tysięcy osób niezdolnych to samodzielnej egzystencji. W zbiórkę podpisów zaangażowali się członkowie Platformy Obywatelskiej. Mieszkańców Kołobrzegu i okolic chcących poprzeć projekt zapraszamy w ten weekend na spacer w okolice kołobrzeskiego molo. Będziemy zbierali podpisy pod listami poparcia dla projektu.

Zachęcamy do poparcia tego projektu i złożenia podpisów.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama