Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kaczyński przyjedzie do Kołobrzegu - znamy szczegóły

Już od wakacji mówi się o przyjeździe prezesa Prawa i Sprawiedliwości do Kołobrzegu. Były nawet pewne przygotowania, jednak nie ustalono daty. Mówiło się nawet, że nastąpi to w miarę szybko i będzie to odpowiedź na lipcową wizytę w Miejskiej Energetyce Cieplne szefa Platformy Obywatelskiej - Donalda Tuska. Z końcem lipca wszystkie spotkania odwołano, ze względu na reakcję obywateli i protesty, jakie towarzyszyły wizytom Jarosława Kaczyńskiego w wybranych lokalizacjach. Od pewnego czasu objazd polski przez lidera PiS wznowiono i było tylko kwestią czasu, kiedy prezes zawita nad Bałtyk do Kołobrzegu. 

Od kilku tygodni plan był już znany i było wiadomo, że Jarosław Kaczyński Pomorze Środkowe odwiedzi 1 października. Ma to być bardzo mocna wizyta, bo odbędzie się w sobotę, kiedy kamery mediów będą śledziły weekendowe wypowiedzi liderów PiS i partii rządzącej. Wiadomo, że prezes najpierw odwiedzi m.in. Koszalin, gdzie PiS może pochwalić się sporą ilością środków wydanych na inwestycje miejskie. Następnie, specjalna kolumna przejedzie do Kołobrzegu, na spotkanie z tutejszymi członkami partii i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie, trwa zamykanie przygotowań do tego niezwykle ważnego wydarzenia. Ostatni raz, w powiecie kołobrzeskim prezes był w sierpniu 2019 roku w Dygowie (zobacz). Teraz odwiedzi stolicę powiatu.

Spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Dostęp będzie możliwy, jak udało nam się ustalić, za zaproszeniami, które już są kolportowane wśród członków i sympatyków PiS. Jarosław Kaczyński będzie przemawiał w hotelu "Marine". Jeśli uda się utrzymać plan dnia i nie będzie opóźnień, prezes będzie po godz. 18.00.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama