Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wręczono nagrody i stypendia dla najlepszych uczniów

W poniedziałek 26 września 2022 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego w Kołobrzegu, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wręczył stypendia i nagrody najlepszym uczniom ze szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2021/2022.

Zgodnie z Uchwałą Nr XXXIII/237/2022 Rady Powiatu w Kołobrzegu z dnia 16 lutego 2022 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu przyznawania Stypendiów Starosty Kołobrzeskiego za szczególne osiągnięcia w nauce dla uczniów szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kołobrzeski, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski przyznał dziewięciu uczniom stypendia za wyniki w nauce uzyskane w ubiegłym roku szkolnym. Miesięczna kwota stypendium wynosi 350 zł. Stypendium wypłacane będzie uczniom przez okres 10 miesięcy.

Stypendystami Starosty Kołobrzeskiego roku szkolnego 2021/2022 zostali:

Martyna Klepuszewska - Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, średnia - 5,21
Gabriela Rutkowska - Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, średnia 5,36
Zuzanna Dominikowska - Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu, średnia – 5,33
Michał Weremko - Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu, średnia – 5,25
Agata Górska – Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, średnia - 4,87
Michał Sztandera – Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, średnia - 4,90
Oliwia Cichaczewska - I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, średnia – 5,50
Eliza Matuszczyk - I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, średnia – 5,46
Piotr Kozłowski - I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, średnia – 5,46.


Ponadto starosta Tomasz Tamborski przyznał nagrody rzeczowe dla czternastu najlepszych uczniów ze szkół ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego, którzy uzyskali szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2021/2022. Wyróżnieni uczniowie otrzymali karty podarunkowe. Są to:

Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu: Damian Markowski, Julia Deczyńska, Jaśmina Wenta;
Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu: Oliwia Serafin, Wiktoria Bobkiewicz, Olimpia Kosek;
Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie: Julia Radzikowska;
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu: Mikołaj Rej, Dawid Marciniak, Paulina Warcholak;
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu: Sophie Niewiadomski, Piotr Jan Zieliński, Piotr Balon;
Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu: Hanna Pudlińska.

Stypendystom oraz nagrodzonym uczniom starosta gratulował i życzył kolejnych sukcesów w nauce. Słowa podziękowania skierował także do wspierających ich rodziców oraz wychowawców i nauczycieli.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama