Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wojska Polskiego już przejezdna, przywrócono ruch jednokierunkowy

Z jednodniowym opóźnieniem ale już można przejechać przez Wojska Polskiego i wyjechać w Dworcową. Tym samym wykonawca remontu ulicy Armii Krajowej oddał ten odcinek do użytku. Demontowane są aktualnie znaki informujące o ruchu dwukierunkowym. Kierowcy zachowajcie czujność.

Na tym odcinku wykonano podwyższone cztery przejścia dla pieszych. Skrzyżowanie wykonane jest z kostki. Czy będzie bezpiecznie? To okaże się niedługo. Magistrat wykładał plany remontu i w tamtym momencie nikt nie zgłaszał uwag. 

Roboty budowlane prowadzone będą od przejścia dla pieszych w ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Łopuskiego, łącznie z wyłączeniem z ruchu skrzyżowania z ul. Sybiraków oraz jednego pasa ruchu ul. Łopuskiego. W trakcie prac przejazd ul. Łopuskiego będzie zagwarantowany. Dodatkowo dla pieszych zostanie udostępniony chodnik wzdłuż Parku 18 Marca (naprzeciwko budynku poczty). 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama