Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dwóch lekarzy z odznaczonych Gryfem

W piątek 30 września 2022 roku w Sali koncertowej Ratusza zostały wręczone Srebrne Odznaczenia Honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego dla kołobrzeskich lekarzy Romana Ciarki i Tadeusza Kunysza.

Neurolog dziecięcy Roman Ciarka oraz laryngolog Tadeusz Kunysz zostali odznaczeni Srebrną Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego, nadaną przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego. Odznaczenia wręczyła Anna Bańkowska członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. W imieniu Zarządu Powiatu gratulacje obu Panom przekazał starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który miał przyjemność uczestniczyć w tym ważnym dla kołobrzeskiego środowiska lekarskiego wydarzeniu. Starosta podziękował wyróżnionym lekarzom za ich dotychczasową pracę oraz pogratulował wejścia do grona wybitnych osobistości, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej i publicznej, przyczyniły się do społecznego rozwoju Pomorza Zachodniego.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama