Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Propozycje do budżetu kołobrzeskiej Lewicy na 2023 rok [video]

Dziś w hotelu Centrum odbyła się konferencja prasowa klubów radnych kołobrzeskiej Lewicy zarówno z miasta jak i powiatu. Przedstawiona  została przez Jacka Kusia koncepcja opracowana została  przez wszystkich członków i radnych lewicy. To 33 propozycje do budżetu na 2023 rok, zarówno miasta jak i powiatu. Problemy jakie obecnie występują to zmniejszone wpływy z pitów, wzrosty cen z wiązane z kosztami stałymi w spółkach, brak ustanowienia taryf dla gmin za wodę i ścieki, brak wpływu środków z Krajowego Planu Odbudowy oraz ogromne dopłaty z budżetu do subwencji oświatowej.

Jacek Kuś mówił też, że należałoby wprowadzić zamrożenie cen energii w instytucjach publicznych, co pozwoli uniknąć na przykład przechodzenia na naukę zdalną.

Na nagraniu z konferencji szczegółowo zostały omówione wszystkie 33 punkty, zobaczyć je można również na zdjęciach poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z planami kołobrzeskiej lewicy.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama