Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Remont drogi Gorawino - Drozdowo jeszcze w tym roku

To będzie remont długo wyczekiwany. Dziś otworzyliśmy oferty na realizację inwestycji drogowej w Gminie Rymań na odcinku Gorawino - Drozdowo. Wpłynęły 2 oferty. Na wykonanie remontu zaplanowaliśmy 1 700 000 złotych zgodnie z kosztorysem. Dofinansowanie pozyskaliśmy z Rządowego Funduszu Polski Ład. Najkorzystniejsza oferta opiewa na kwotę wyższą o 285 550 złotych. W najbliższym czasie Zarząd Powiatu przedłoży radzie wniosek o zwiększenie środków i tym samym inwestycja będzie realizowana jeszcze w tym roku. Nowe warstwy bitumiczne zostaną położone na odcinku o długości 3,22 km.  - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama