Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kotwica chwali się promocją miasta

Miejski Klub Piłkarski Kotwica Kołobrzeg osiągnął dużą wartością ekwiwalentu reklamowego na rzecz Kołobrzegu. Z otrzymanych wyników badań przeprowadzonych przez Pentagon Research wynika, że tylko od lipca do września, klub poprzez występy w eWinner 2 Lidze zapewnił promocję wartą ponad 1,4 mln zł. Jak informuje Kotwica, jest to efekt obecności drużyny w prasie, radiu, telewizji i internecie oraz aktywności klubu w mediach społecznościowych.

-   Bardzo cieszy nas tak duży ekwiwalent reklamowy na rzecz miasta Kołobrzeg. Wynik ten stanowi o naszym potencjale, wartości promocyjnej i marketingowej naszej drużyny, co mamy nadzieję zostanie także docenione przez włodarzy. Podobne badania prowadzimy również dla innych marek. Jest to istotna informacja dla tych, którzy zastanawiają się nad dołączeniem do naszej piłkarskiej rodziny - mówi Adam Dzik, prezes klubu. Łączną wartość mediową wszystkich marek sponsorów i partnerów klubu w tym okresie wyliczono na 2,8 mln zł. Szczegółowy raport pozostałych sponsorów i partnerów klubu zostanie zaprezentowany podczas spotkania z członkami Kotwica Business Club, który odbędzie się 20 października o godz. 17.00 w Hotelu Havet w Dźwirzynie. Raport z całego sezonu 2022/2023 eWinner 2 Ligi zostanie przedstawiony po zakończeniu rozgrywek.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama