Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

CBA przeszukało starostwo, starosta zatrzymany

Jak wynika z naszych informacji, w czwartek po południu funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do urzędu powiatowego przy Placu Ratuszowym. Doszło do przeszukania pomieszczeń starostwa. Nie wiemy czy zabrano jakieś materiały, ale fakt przeszukania potwierdziła dziś rzeczniczka starosty - Marlena Wachowska. Z naszych ustaleń wynika, że starosty nie było w urzędzie, gdyż przebywa na urlopie. Miał zostać zatrzymany poza Kołobrzegiem przez funkcjonariuszy CBA. Tego już Marlena Wachowska nie potwierdza. - Pan starosta przebywa na urlopie do 20 października - powiedziała naszemu portalowi.

Obecnie sprawdzamy nasze informacje. Gdy uzyskamy potwierdzenia, opublikujemy je w tym miejscu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama