Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Architekt J. S. aresztowany

W tym tygodniu funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego działali w Kołobrzegu kilkukrotnie. Na początku zatrzymali architekta J. S. Rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie, sędzia Michał Tomala, potwierdził nam, że mężczyzna usłyszał zarzuty i zastosowano wobec niego 2-miesięczny areszt. Sędzia nie mógł powiedzieć, czego zarzuty dotyczą.

W czwartek zatrzymany został starosta Tomasz Tamborski (potwierdzono nam zgodę na używanie pełnego nazwiska urzędnika), a w starostwie przeprowadzono przeszukanie (przeczytaj). Jak informuje sędzia Tomala, w sprawie starosty wniosek o areszt nie wpłynął z prokuratury do sądu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama