Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zarząd PO wnioskuje w sprawie Tamborskiego

Dziś o godz. 13.00 zebrał się zarząd powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. Tematem numer 1 posiedzenia było zatrzymanie przez CBA starosty Tomasza Tamborskiego. Otrzymaliśmy komunikat po tym spotkaniu od Zuzanny Hazubskiej - rzeczniczki prasowej Platformy Obywatelskiej w Kołobrzegu: "Informuję, że w związku z zatrzymaniem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego, Zarząd Platformy Obywatelskiej Powiatu Kołobrzeskiego podjął w dniu 07.10.22 r. decyzję o skierowaniu wniosku do Regionalnego Sądu Koleżeńskiego Platformy Obywatelskiej o zawieszeniu go w prawach członka Platformy Obywatelskiej do czasu wyjaśnienia".

Aktualizacja : W dniu 07.10.22r. pan Tomasz Tamborski został zawieszony w prawach członka Platformy Obywatelskiej.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama