Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dostaliście sms o braku prądu? Uważajcie, to oszustwo

W niedzielę, mieszkańcy naszego regionu dostawali sms-y z informacją, że nastąpią przerwy w dostawach prądu. Kolejne sms-y informowały, że nie będzie gazu. Takie informacje zaczęły wywoływać niepokój społeczny. Dziś, podczas spotkania z dziennikarzami, odniósł się do tego wojewoda zachodniopomorski, Zbigniew Bogucki:  - Wczoraj, w niedzielę, pojawiły się fałszywe wiadomości sms o tym, że rzekomo sztab działający przy wojewodzie zachodniopomorskim podjął decyzję o tym, że będą przerwy w dostawach prądu, a później być może, w następnych dniach, także w dostawach gazu. To są wiadomości nieprawdziwe, to są wiadomości fałszywe. Nie ma obecnie żadnego zagrożenia jeżeli chodzi o dostawy prądu i również jeśli chodzi o dostawy gazu.

Okazuje się, że takie informacje były kolportowane także wśród mieszkańców innych regionów. Właściwe służby badają pochodzenie tych nieprawdziwych informacji, a także ich zasięg.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama