Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość w Regionalnym Centrum Kultury to główna część obchodów miejskiego Dnia Edukacji Narodowej. Co roku spotkanie jest okazją do podziękowania nauczycielom miejskich szkół i przedszkoli za zaangażowanie w pracę i sukcesy dydaktyczne. Prezydent Miasta Anna Mieczkowska w swoim wystąpieniu skierowanym do nauczycieli powiedziała: "jesteście przewodnikami po świecie, kimś, kto może życie pchnąć w dobrą stronę, ludźmi, którzy mogą na całe życie zaszczepić pasję, głód wiedzy, krytyczne myślenie i obywatelską postawę."

Nagrody Prezydenta Miasta z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymało 30 nauczycieli. Spotkanie było okazją do rozmów, wymiany poglądów i podsumowań.

Całość uświetnił recital Anny Dereszowskiej.  

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama