Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wigilia dla samotnych po raz 8 w Kołobrzegu

Powraca stacjonarna Wigilia dla Samotnych, poinformował o niej miejski koordynator Kamil Barwinek -  : Właśnie otrzymaliśmy pismo ze zgodą na zorganizowanie 8 już edycji Wigilii dla Samotnych w Kołobrzegu. W tym roku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wrócimy do Hali Milenium, gdzie zaprosimy 300 samotnych, starszych oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Kołobrzegu. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 24 grudnia, o godz. 15:00 (o szczegółach będziemy informować bliżej wydarzenia). Ponadto przygotujemy 100 paczek, które w Wigilię dotrą do potrzebujących, którzy nie będą mogli być z nami (COVID-19, ograniczenia wynikające z niepełnosprawności lub złego stanu zdrowia). Tak więc będzie to pierwsza, historyczna Wigilia w wersji hybrydowej.

Niedługo opublikujemy również listę produktów oraz artykułów niezbędnych do zorganizowania wydarzenia. Będziemy również potrzebować Waszego wsparcia w przygotowaniu wydarzenia. Niezbędni do pomocy będą kucharze, kelnerzy, porządkowi, dekoratorzy. Spotkania Wolontariuszy rozpoczniemy 2 listopada (środa, godz. 18:00), o czym będziemy informować bliżej wydarzenia, jednakże już teraz gorąco zapraszam na spotkania Wolontariuszy!

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama