Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wpadł na kradzieży sklepowej, był poszukiwany

Do dyżurnego kołobrzeskiej komendy dotarła informacja dotycząca ujętego sprawcy kradzieży. Łupem mężczyzny padł towar, o łącznej wartości niespełna 30 złotych. Na miejscu policjanci wylegitymowali 35-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Łobzie, celem doprowadzenia do zakładu karnego, w związku z odbyciem kary 272 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać zasądzoną karę dotyczącą popełnionych przestępstw przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego. Policjanci skierowali także wniosek o ukaranie do sądu wobec mężczyzny w związku z kradzieżą sklepową.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama