Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Śnięte ryby w Kanale Drzewnym, ale woda była dobra...

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o śniętych rybach w Kanale Drzewnym (przeczytaj). Co prawda, miesiąc temu w Kanale Drzewnym nie było wody i można było po jego dnie spacerować (zobacz), ale nazwa się nie zmieniła. Wydawało się, że przyczyną śnięcia ryb była przyducha w resztkach wody, która została w kanale. Sprawę do Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Szczecinie zgłosił radny Jacek Woźniak. Do Kołobrzegu przyjechała kontrola i okazało się, że ryb już w wodzie nie było. Prawdopodobnie wyjadły je mewy. Natomiast przeprowadzone badania wody wskazały, że tlen był tam w wystarczającej ilości, co nie mogło wpłynąć na śnięcie ryb. Ponadto, kontrola wykryła odprowadzanie deszczówki prosto do kanału. Więcej na tent temat w piśmie załączonym poniżej.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama