Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dzień Białej Laski w Kołobrzegu

We wtorek 18 października 2022 roku swoje święto obchodziło Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących w Kołobrzegu.

15 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Białej Laski, z tej okazji członkowie kołobrzeskiego Stowarzyszenia Niewidomych i Słabowidzących, jak co roku, spotkali się, aby wspólnie świętować kolejną rocznicę działalności swojej organizacji. Wśród zaproszonych gości byli również samorządowcy, m.in. zastępca prezydenta miasta Ilona Grędas-Wójtowicz oraz wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, który w imieniu Zarządu Powiatu, na ręce wiceprezesa stowarzyszenia Izabeli Stefanowicz, wręczył drobny upominek.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama