Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Celowo uszkodził 8 pojazdów, został już zatrzymany

W miniony weekend, w nocy z soboty na niedziele dyżurny kołobrzeskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące wandala na jednym z miejskich parkingów. Zgłaszający poinformował dyżurnego, że widzi mężczyznę, który bez powodu uszkadza zaparkowane tam pojazdy. Policjanci niezwłocznie udali się w to miejsce, jednak nie zauważyli nikogo opisywanego przez świadka. Podczas penetracji terenu, na pobliskim parkingu ujawnili mężczyznę, który dokonywał uszkodzeń w pojazdach. Jego celem stało się 8 pojazdów, a uszkodzenia jakich dokonał m.in. przez wyrywanie lusterek lub zarysowanie karoserii wyceniono na kwotę ponad 7 tysięcy złotych.
Mężczyzna został zatrzymany i spędził noc w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie zdążył wytrzeźwieć. Przesłuchiwany następnego dnia przyznał się do aktów wandalizmu, za co już usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. O losie 30-latka zadecyduje sąd, kara jaką przewiduje kodeks może sięgać nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama