Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W tym roku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy

Kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń miejskich. O jego kolejną edycję pytali zarówno mieszkańcy jak i zainteresowani wystawcy. Nie ukrywamy, że z powodu coraz wyższej inflacji oraz szalejących cen energii organizacja tegorocznego Jarmarku stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Regionalne Centrum Kultury, które jest organizatorem wydarzenia po dokładnym przeanalizowaniu kosztów oraz przychodów podjęło decyzję, na którą wiele osób czekało.

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że Plac wokół Ratusza po raz kolejny zamieni się w miejsce świątecznych wydarzeń i wprowadzi mieszkańców oraz turystów w magiczny nastrój. Tegoroczny Jarmark, trochę skromniejszy, bo z mniejszą liczbą świetlnych dekoracji oraz wydarzeń towarzyszących rozpocznie się w piątek 9 grudnia i potrwa do 23 grudnia. W związku z brakiem iluminacji miejskich, które padły ofiarą cięć wydatków przez magistrat to właśnie Jarmark i miejska choinka będą jedynymi świątecznymi akcentami w Kołobrzegu.

Jak co roku zapraszamy kupców, którzy w swojej ofercie mają naturalne produkty, ozdoby, pamiątki, prezenty, przysmaki regionalne, rękodzieło lub artykuły spożywcze. Zainteresowani wystawcy już teraz mogą zgłaszać się do Regionalnego Centrum Kultury. Pełna informacja dostępna jest na stronie https://kolobrzeg.eu/informacje-dla-wystawcow-jarmark .

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama