Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Protest Komitetu Obrony Demokracji przed ratuszem

W 5 rocznicę samospalenia Piotra Szczęsnego kołobrzeski Komitet Obrony Demokracji zorganizował przed ratuszem manifestację. Danuta Kasperska wspominała -  W czwartek 19 października 2017  o godzinie 16.30 na Plac Defilad w Warszawie, ludzie wychodzili z biur, Piotr Puścił Chłopców z Placu Broni, mówił, że protestuje przeciw łamaniu przez rząd wolności obywatelskich. Oblał się, podpalił, padł na ziemię, wokół leżały rozsypane ulotki. "Obudźcie się - Usłyszcie mój krzyk. Jeszcze nie jest za późno." Manifestacja tłumów nie zgromadziła, zainteresowanie jak widać na zdjęciach było nikłe. W tle puszczano utwór Wolność - Chłopców z Placu Broni. Odczytano 15 punktów protestu, które nazywa się testamentem Szczęsnego, które publikujemy poniżej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama