Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjanci zapraszają na Dzień Otwarty kołobrzeskiej komendy

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu organizuje DZIEŃ OTWARTY! W dniu 27.10.2022 r. w godz. 10:00- 16:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji.
Każdy kto przyjdzie w tym dniu do jednostki Policji na specjalnie przygotowanym stoisku, znajdzie coś dla siebie. Funkcjonariusze odpowiedzą na wszystkie pytania i szczegółowo omówią proces rekrutacji do służby. Będzie to też dobra okazja do porozmawiania z policjantami o charakterze i rodzaju realizowanych zadań, a także o możliwościach i perspektywach jakie daje praca w mundurze. Osoby chętne będą mogły zapoznać się także ze specyfiką służby prewencyjnej lub kryminalnej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyjęciem do służby w Policji. Masz szansę zostać Policjantem garnizonu zachodniopomorskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama