Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W nowy sprzęt wzbogaciła się jednostka OSP Charzyno

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Charzyna wzbogaciła się o kolejny sprzęt niezbędny w czasie akcji ratowniczo-gaśniczych. Jest to wentylator oddymiający Rosenbauer Fanergy V16 z możliwością wytworzenia mgły wodnej co jest niewątpliwie wielkim plusem. Wentylator jest w stanie w bardzo krótkim czasie oddymić duże powierzchnie pomieszczeń.
Całkowity koszt zakupu to 12,790.77 PLN z czego dofinansowanie z programu "Mały Strażak" z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wyniosło 10,700 PLN.
Strażacy na swoim profilu na portalu społecznościowym piszą : Kolejny raz widać jak ważną rolę pełnią programy wspierające doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, dzięki którym mamy możliwość doposażyć się w potrzebny sprzęt, a bez których nie mogli byśmy sobie na to pozwolić.

foto OSP CHarzyno

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama