Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zostań Wolontariuszem Wigilii dla Samotnych w Kołobrzegu
W tym roku po raz 8. w Kołobrzegu odbędzie się w Wigilia dla Samotnych, która pomaga starszym, samotnym oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańcom Kołobrzegu. Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 (ostatnia stacjonarna wigilia odbyła się w 2019 roku) spotkamy się w Hali Milenium. Oprócz tego przygotujemy 100 paczek dla osób, które nie będą mogły być z nami ze względu na stan zdrowia.
 
Aby jednak przygotować największą Wigilię na Pomorzu Zachodnim potrzeba Waszego wsparcia! Pierwsze spotkanie Wolontariuszy odbędzie się 2 listopada (środa) o godzinie 18:00 w Hali Milenium (salka prasowa na 1. piętrze). Zapraszamy wszystkich, którzy będą chcieli pomóc jako kucharze, kelnerzy, dekoratorzy czy porządkowi. Zapraszamy również Darczyńców.
Poniżej przedstawiamy również listę produktów niezbędnych do zorganizowania wydarzenia:
 
Śledzie matias 75 kg
Dorsz dowolna ilość
Flądra dowolna ilość
Pierogi z kapustą i grzybami 2000 szt.
Uszka do barszczu 2000 szt.
Barszcz instant 8 szt.
Koncentrat do barszczu czerw. 8 szt.
Kapusta kiszona 80 kg
Jaja 120 szt.
Olej 15 l
Ocet 3 l
Ogórek konserwowy 6 kg
Groszek konserwowy 12 puszek
Kukurydza konserwowa 12 puszek
Majonez 10 kg
Musztarda 4 kg
Grzyby suszone 4 kg
Cytryna 10 szt.
Cukier 10 kg
Sól 10 kg
Pieprz czarny 300 g
Ziele angielskie 500 g
Majeranek 500 g
Liść laurowy 300 g
Śmietana 18% 3 l
Kawa rozpuszczalna 2 kg
Herbata 10 opakowań
Napoje (woda gaz, woda n/g, soki, napoje gazowane)
Słodycze
Owoce (mandarynki, pomarańcze, jabłka)
Pieczywo
Ciasta
 
deklaracje dotyczące produktów można składać w komentarzach oraz wiadomościach prywatnych na stronie FB Wolne Miejsce - Kołobrzeg, a także mailowo: kamilbarwinek@o2.pl.
 
 
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama