Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nietrzeźwi rybacy i mechanik, chcieli wypłynąc kutrem w morze

Dwóch rybaków i mechanik z kołobrzeskiego kutra było nietrzeźwych – wykazały badania trzeźwości wykonane 21 października przez funkcjonariuszy z miejscowej Placówki Straży Granicznej w trakcie odprawy granicznej. Trzeźwy był szyper.

Strażnicy graniczni przeprowadzili badanie załogantów, ponieważ wyczuli od nich zapach alkoholu. Pełniący funkcję starszego rybaka miał przeszło 2 promile, drugi rybak także 2 prom., a mechanik przeszło 1,7. Funkcjonariusze Straży Granicznej o nietrzeźwej załodze kutra poinformowali bosmana portu Kołobrzeg, a im wystawili wezwania do obowiązkowego stawiennictwa w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu, która prowadzić będzie dalsze czynności w tej sprawie.

Wobec zaistniałej sytuacji szyper zrezygnował z wyjścia w morze.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama